Betöltés...

Álláslehetőség

MŰSZAK

Szállodánkban a műszaki feladatok igazán izgalmasak, hiszen a „szokásos” szállodai üzletmeneten túl bőven akad itt kihívás a családos vendégek kényelmét szolgáló berendezések és eszközök miatt. (csúszdák, játszóházak, babakocsik, trambulinok….). Modern munkakörnyezetben, új technológiákkal dolgozhatnak csapatunk tagjai. Sőt a szálloda 10 hektáros parkja nemcsak növényritkaságaival és madárcsicsergéssel várja a területen mozgó műszakos kollégákat, de feladattal is ellátja őket, sőt a napi 10.000 lépést sem kell számolgatni, garantált.

Villanyszerelő
Teljes munkaidős, éves állás.

Feladatok:

  • A szálloda villanyszerelői feladatainak ellátása a munkahelyi vezető irányításával
  • Szállodai épületek, szobák karbantartása, javítása

Elvárás - előny:

  • Villanyszerelői végzettség, vagy villanyszerelésben jártasság
  • Önálló munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat hasonló területen

Ha szívesen csatlakozna hozzánk, a szakmai önéletrajzot várjuk a végzettségek meglétét igazoló dokumentumok másolatával a titkarsag@kolping.hotel.hu email címre!

LEGJOBB ÁR GARANCIA

Érkezés
Távozás
Ajánlatkérés

Fenséges Szilveszter

Pompás óévbúcsúztató a víziló királyságban

4.5 / 5

www.tripadvisor.com

“5 napot töltöttünk a hotelban augusztus utolsó hetében, a 3,5 éves lányom zokogva sírt mikor eljöttünk, azóta minden nap megkérdezi hogy mikor megyünk újra. Azt hiszem ez mindent elmond. Külön köszönet az ételekért, a reggeli kávéért, az animátorok kedvességéért, a kozmetika profizmusáért. ”

Zsófia C

TripAdvisor, 2017. szeptember 14.

  • Búcsú 2.0

    Kormány mai döntése értelmében a szállodák 11.10-12.10. között nem fogadhatnak vendégeket.

    Tovább