Betöltés...

Álláslehetőség

Családbarát munkahely

A Kolping Hotel vezetősége a munkatársak felé is családbarát szemlélettel fordul, ami az idegenforgalomban különösen nehéz feladat. Hiszen dolgozni kell hétvégén és ünnepnapokon, reggel és este, a nagy vendéglétszám mellett a figyelem egy pillanatra sem lankadhat. Családbarát személyzeti politikánk számos olyan elemet tartalmaz, ami figyelembe veszi, hogy a munkatársaknak is van családja.

Szakértelem és empátia

A szakmai tudás az első lépcső, de bármilyen Kolping-állás betöltéséhez érteni kell a családok nyelvén. Nálunk egy recepciós nem kiadja a szobakulcsokat, hanem ismerősként köszönti a törzsvendégeket, a szobaasszony nem csupán kitakarít, hanem tiszta otthont teremt egy kisbaba érkezéséhez, a szakácsok nem csupán vacsorát készítenek, hanem kedvenceket főznek, és még sorolhatnánk hosszasan. Sikerünk titka, hogy ezt a napi pluszt minden kollégánk igyekszik hozzátenni a csapat munkájához.

Dolgozzon velünk!

Csapatunk a jelenlegi nehéz helyzetben is dolgozik, és a jövőre készül! Két területre keressük most új munkatársunkat!

Modern munkakörnyezetben, új technológiákkal dolgozhat csapatunk tagja. Sőt a szálloda 10 hektáros parkja nemcsak növényritkaságaival és madárcsicsergéssel várja a területen mozgó kollégát, de feladattal is ellátja őt, sőt a napi 10.000 lépést sem kell számolgatni, garantált. Mindig zajlik egy felújítás, és már tervezzük a következőt…

KERTÉSZ

Teljes munkaidős, éves állás.

Feladatok:

  • kertészeti feladatok ellátása a hotel teljes területén
  • kerti kisgépek kezelése
  • növényápolás, növényvédelem a munkáltató által biztosított eszközök, gépek és anyagok használatával
  • utak, járdák takarítása, síkosságmentesítése

Elvárás - előny:

  • önálló munkavégzés
  • szakirányú végzettség
  • gépkezelői végzettség kertészeti gépekre
  • csapatmunkára való alkalmasság, jó együttműködési készség

Előny:

  • szakmai tapasztalat
  • jogosítvány

Részletes szakmai önéletrajzot várunk a végzettségek meglétét igazoló dokumentumok másolatával a titkarsag@kolping.hotel.hu email címre!

MŰSZAKI KARBANTARTÓ

Feladatok:

  • A szálloda műszaki karbantartási, hiánypótlási feladatainak ellátása a munkahelyi vezető irányításával
  • Szálloda gépészetének üzemeltetése, karbantartása
  • Szállodai épületek, szobák karbantartása, javítása

  • Villanyszerelői végzettség, vagy villanyszerelésben jártasság
  • Vízgépészeti végzettség, vagy jártasság
  • Gázfűtésszerelői végzettség, vagy jártasság
  • Festő vagy hideg/ meleg burkoló végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat hasonló területen (hotel karbantartó)

LEGJOBB ÁR GARANCIA

Érkezés
Távozás
Ajánlatkérés

Apa, csak még egyet! 4=3

Utolsó utáni csúszás, még egy kis játék

4.8 / 5

www.google.com

“A szobánk szuper volt, abszolút mindennel felszerelt, tiszta, kényelmes, gyerekeknek bármilyen korosztályra tökéletes.”

Adrienn

Booking.com, 2020. március 14.

  • Mindenki egy dátumra vár

    Mi most húsvétra készülünk!
    Tovább