Betöltés...

Álláslehetőség

Csapatunk a jelenlegi nehéz helyzetben is dolgozik, és a jövőre készül! Egy területre keressük most új munkatársunkat!

Részletes szakmai önéletrajzot várunk a titkarsag@kolping.hotel.hu email címre végzettségek meglétét igazoló dokumentumok másolatával és bér megjelölésével.

MŰSZAK

Szállodánkban a műszaki feladatok igazán izgalmasak, hiszen a „szokásos” szállodai üzletmeneten túl bőven akad itt kihívás a családos vendégek kényelmét szolgáló berendezések és eszközök miatt. (csúszdák, játszóházak, babakocsik, trambulinok….). Modern munkakörnyezetben, új technológiákkal dolgozhatnak csapatunk tagjai. Sőt a szálloda 10 hektáros parkja nemcsak növényritkaságaival és madárcsicsergéssel várja a területen mozgó műszakos kollégákat, de feladattal is ellátja őket, sőt a napi 10.000 lépést sem kell számolgatni, garantált. Mindig zajlik egy felújítás, és már tervezzük a következőt…

Karbantartó

Feladatok:

  • A szálloda műszaki karbantartási, hiánypótlási feladatainak ellátása a munkahelyi vezető irányításával
  • Szálloda gépészetének üzemeltetése, karbantartása
  • Szállodai épületek, szobák karbantartása, javítása

Elvárás - előny:

  • Villanyszerelői végzettség, vagy villanyszerelésben jártasság
  • Vízgépészeti végzetség, vagy jártasság
  • Festő vagy hideg/ meleg burkoló végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat hasonló területen (hotel karbantartó)

Részletes szakmai önéletrajzot várunk a titkarsag@kolping.hotel.hu email címre végzettségek meglétét igazoló dokumentumok másolatával és bér megjelölésével.

LEGJOBB ÁR GARANCIA

Érkezés
Távozás
Ajánlatkérés

Mozdulj! Nyári vakáció

A 4 fal helyett jöjjön a 10 hektár szabadsága!

4.5 / 5

www.tripadvisor.com

“Társaságunk teljes mértékben elégedett volt a hotel által nyújtott szolgáltatások minőségével. Szívesen, jó szívvel ajánljuk mind magán jellegű, mind céges rendezvények helyszínéül.”

Kálmán Péter, vezérigazgató

Óbuda-Újlak ZRt., 2017. október 30.

  • Kiérdemeltük! Superior minősítést kapott a Kolping Hotel

    2010-ben az elsők között nyertük el a négy csillagot a Hotelstars egységes európai szállodaminősítő rendszerében. Most, 10 évvel később büszkén vehettük át a négycsillag superior tanúsítványt.

    Tovább