Ezúttal vendégeink figyelmét szeretnénk felhívni egy különleges, jubileumi kezdeményezésre. 2026. május 3-án már 10. alkalommal rendezik meg a jótékonysági futást a koraszülöttekért. A „Másodszor is célba érünk!” esemény egy 66 kilométeres közösségi futás, amely a Zalai-dombság festői tájain vezet végig Zalaegerszeg és Keszthely között.
Az alapítvány a jubileum alkalmából az elmúlt 10 év során „megtett” 660 kilométert jelképesen támogatói kilométerekként ajánlja fel örökbefogadásra.
Csatlakozzon ehhez a különleges összefogáshoz, és fogadjon örökbe néhány kilométert a jó ügy érdekében!
Az örökbefogadott kilométerekkel Ön is csatlakozhat ehhez a közös célhoz, és hozzájárulhat ahhoz, hogy a kezdeményezés idén is sikeresen célba érjen.
„Fussunk” együtt tovább a következő 10 évben is!
AKCIÓK ÉS CSOMAGAJÁNLATOK
4.7 / 5
www.facebook.com
“Igazi gyerekparadicsom, de a szülők is ki tudnak kapcsolódni. Nagyon finom változatos reggeli és vacsora, kedves személyzet.”
Gabriella Kádár
Facebook, 2025. október 28.