Check in Bobóval, és máris kérhetitek a recepción saját, névre szóló Kajla Útleveleteket magyar, német, angol vagy cseh nyelven.
Szerezzétek meg az első pecsétet nálunk, a keszthelyi Festetics-kastélyban vagy a szigligeti várban, majd gyűjtsétek a továbbiakat az ország minden pontján! Ismerjétek meg Tihany, Budapest, Szeged, Eger meseszép helyszíneit.
A füzet segítségével ráadásul olyan fontos dolgokat is megtanulhattok, hogy hogyan kell fagyit kérni. Ez a tudás az éttermünkben is hasznos lehet.
Szívesen fedeztek fel helyi különlegességeket? Lássuk, hányat tudok majd kipipálni Kajla bakancslistáján, amin - talán nem véletlenül - két édesség is szerepel.
Az új kalandokhoz sok sikert kíván Nektek Bobó!
AKCIÓK ÉS CSOMAGAJÁNLATOK
4.5 / 5
www.tripadvisor.com
“Nagyon szeretjük a Kolping Hotelt. A szobák tágasak, tiszták. Rengeteg program van gyerekeknek és szülőknek egyaránt. A reggeli, vacsora változatos, nagyon finomak az ételek. Jövünk jövőre is. ”
Nyiri Anna
Google, 2025. június 02.
Izgatottan készülünk arra a pillanatra, amikor vendégeink birtokba vehetik az új kültéri vízi birodalmunkat. Egy ekkora volumenű fejlesztés rengeteg apró részletből áll, ezért csapatunk és partnereink továbbra is kiemelt erőkkel dolgoznak azon, hogy minden élmény a lehető legjobb formában várja a családokat.