Betöltés...
Mozgásfejlesztő hét

Mozgásfejlesztő hét

2026. 02. 09 - 2026. 02. 12.
2 éves korig

Négynapos mozgásfejlesztő hét során, játék és mondókázás közben fejlesztjük a babák mozgását, figyelmét és koncentrációját. Közben, a FejlesztőHáz gyógypedagógus/konduktor szakembere, értő szemmel, akár a mozgásfejlődési eltéréseket is kiszűri, és válaszol a szülők kérdéseire.

Milyen foglalkozások lesznek a program ideje alatt?

  • A játékos program hétfőtől csütörtökig délutánonként 30 percben foglalkoztatja a babákat
    • Baba-kúszó-mászó csoport: 0-10 hónapos korig várja a gyerekeket szivárványos kendővel, bújócskával és sok vidámsággal. Kipróbáljuk a nagylabdát, gördeszkát és más érdekes mozgásfejlesztő eszközt. Lesz dal, mondóka, játék, akadálypálya a kicsik mozgásának megfelelően. 
    • Felálló-tipegő torna: kb. 10-től 2 éves korig várja az önállóan felálló, kapaszkodva lépegető gyermekeket, a szaladó kicsiket! A szivárványos kendő alá már besétálunk, a nagy labdán már ülve tornázunk. Kipróbáljuk az akadálypálya billenő eszközeit, hogy fejlődjön az egyensúlyrendszer.
    • Szülőklub: a tornák után egy kérdezz-felelek keretein belül tehetik fel a szülők a bennük felmerülő kérdéseiket, amelyekre hozzáértő szakembertől kapnak választ.

A programon való részvétel szállodánk vendégeinek ingyenes.

Vasárnapi érkezés és min. 4 éjszakás foglalás esetén édemes a párhuzamosan zajló Babaúszó Tábor foglalkozásaihoz is csatlakozni.

  • 30 perces babaúszó-foglalkozások csoportos bontásban hétfőtől csütörtökig

Bővül a szabadtéri fürdő, fejlesztünk!

  • 2025.09.01-től 2026. májusig előreláthatóan hétfőtől péntekig naponta 7:30-16:00 óráig a park egy elkerített részén a szabadtéri fürdőink bővítése zajlik. A beltéri fürdők fedett megközelítését és a szolgáltatásait nem érinti. A visszaigazolásban szereplő kedvezményen felül az építkezésre való hivatkozással további engedményt nem biztosítunk.

AKCIÓK ÉS CSOMAGAJÁNLATOK

Érkezés
Távozás
Ajánlatkérés

Karácsony - Együtt lenni jó!

Meghitt ünnep a második otthon melegében

4.8 / 5

www.google.com

“Itt töltöttünk a fiammal egy hétvégét. Csak ajánlani tudom, aki egy kicsit ki akar szakadni a szürke hétköznapokból. A hotel rendezett, tiszta. A személyzet rendkívül kedves, közvetlen, segítőkész.Valóban megtalálja mindenki az igényeinek megfelelő kikapcsolódást. A svédasztalos reggeli/vacsora egyszerűen pazar. Szóval nehéz szívvel jöttünk el. ”

Ramóna Hollenbach

Facebook, 2025. július 21.

  • Munkavállalóinknak is 4 csillagos otthont kínálunk

    Miközben lázasan készülünk a hotel jövő évi 30. születésnapjára, más fontos és jelentős teendőink is akadnak. Immár nem csak vendégeinknek, hanem meglévő és jövőbeni munkatársainknak is kényelmet kínálunk. A november 3-án átadott, új szállásépületben munkavállalóink számára biztosítunk modern, négycsillagos színvonalú otthont.
    Tovább
Familotel